Pranie dywanów, tapicerki i czyszczenie wykładzin – ile kosztuje?

Mieszkasz w Warszawie i chcesz odświeżyć salon lub sypialnię, może organizujesz generalne sprzątanie mieszkania po najemcach lub po prostu przez wypadek na podłodze, masz plamę, która wydaje się niemożliwa do usunięcia? Skontaktuj się z nami! Nie wszystkie plamy usuniesz w domowym zaciszu, a z pewnością nie pozbędziesz się w ten sposób uporczywych zapachów czy bakterii i innych drobnoustrojów, mieszkających głęboko we włosiu. Kompleksowo pierzemy dywany i tapicerki oraz czyścimy wykładziny na atrakcyjnych warunkach. Zastanawiasz się, ile dokładnie kosztują oferowane przez nas usługi albo od czego zależy cena? Zapraszamy do lektury!

Czyszczenie dywanów Warszawa – cena

Czy wiesz, że gruntowne sprzątanie domu czy mieszkania z powodów higienicznych powinno odbywać się co najmniej dwa razy w roku? Takie kompleksowe sprzątanie obejmuje również czyszczenie wykładziny, dywanów i tapicerki. Ile kosztuje? Zależy to od kilku czynników. Pod uwagę należy wziąć rozmiar oraz rodzaj powierzchni, którą chcemy wyczyścić. Do tego dochodzą inne, popularne usługi, których ceny mogą się różnić, takie jak neutralizacja zapachów (moczu psów czy kotów lub zapachu papierosów), serwis verticali czy impregnacja dywanów i wykładzin u Klienta.

Pranie tapicerki w Warszawie – jaka cena?

Koszt usługi odświeżenia zależy od wielkości pranego wyrobu. W przypadku ceny za m2 im większa powierzchnia, tym większy koszt. Dodatkowo, przykładowo czyszczenie wykładzin syntetycznych, sztucznych z polipropylenu będzie tańsze od prania wyrobów wełnianych, orientalnych. W przypadku tapicerki cena z metrów kwadratowych zmienia się na sztukę. Kwota podana jest w widełkach, ponieważ finalny koszt zależy też od rozmiaru danego mebla czy od rodzaju zabrudzenia na tapicerce.

Pranie dywanów Warszawa – cennik

Dokładne ceny oferowanych przez nas usług widoczne są w zakładce Cennik. Tam znajdują się wszystkie świadczone przez naszą firmę usługi, wraz z ceną i informacją, z której dowiesz się, czy wskazana cena dotyczy sztuki, czy może m2. Znajdziesz tam także informację dotyczącą minimalnej wartości zamówienia.

Pranie dywanów, tapicerki i czyszczenie wykładzin – ile kosztuje?