Po co prać dywan?

Każdego dnia zbiera kolejne warstwy kurzu, który przedostaje się do Twojego mieszkania z zewnątrz. Swoje, czasami niewidoczne, ślady zostawiają tam zwierzaki domowe, które prosto z dworu lądują na swojej ulubionej miejscówce. Nie wspominając nawet o plamach, które powstają na skutek wykonywania codziennych czynności. Pierwszym i jak najbardziej prawidłowym, środkiem zaradczym na osadzanie się brudu jest regularne odkurzanie. Jednak nawet najlepsze urządzenia dostępne na rynku nie poradzą sobie z zanieczyszczeniami siedzącymi głęboko w warstwie włosia. Profesjonalne pranie dywanów to najlepszy sposób na utrzymanie tkanin w nienagannej kondycji przez długi czas.

Czyszczenie dywanów – po co?

Codziennie z prośbą o pomoc w czyszczeniu zwracają się do nas mieszkańcy Warszawy, a także okolicznych miejscowości, takich jak Marki, Zielonka, Ząbki czy Wołomin. W trosce o utrzymywanie optymalnego poziomu higieny w gospodarstwie domowym upewniliśmy się, że pranie wykładziny to wieloetapowy proces. Oferując pranie wykładzin metody i środki dobieramy indywidualnie do tkaniny, z której zostały wykonane. Szczególną uwagę poświęcamy bardzo widocznym plamom, z którymi poradzić sobie nie mogła żadna domowa metoda czyszczenia wykładzin.

Niewidoczny brud

Stale spoglądając na podłogę można nie zauważyć delikatnej zmiany koloru, która występuje w następstwie osadzania się kurzu. Chyba każda wykładzina znajdująca się w typowym mieszkaniu ma już wyrobione całe kilometry przechadzek domowników. Każdy krok może wiązać się z dodatkową warstwą brudu, szczególnie jeżeli zdarza Ci się chodzić po mieszkaniu w butach. Szczególnie warto oddawać dywany do czyszczenia, jeżeli w domu znajdują się małe dzieci, które uwielbiają zabawę na podłodze.

Efekt jak nowy

Profesjonalnie wyczyszczony dywan może prezentować się równie efektownie, co w dniu jego zakupu i nie mowa tu tylko o jego wyglądzie. Wyprane wykładziny, które wychodzą spod naszych rąk, do Klientów wracają bez nieprzyjemnego zapachu, który towarzyszył im przed oddaniem. Za pomocą prania profesjonalnie pozbywamy się także bakterii i roztoczy z dywanów, które negatywnie oddziałują na zdrowie domowników.

Po co prać dywan?